Здоров'я

Як приймати “Мотилак”

«Мотилак» – це лікарський, протиблювотний препарат, блокатор дофамінових рецепторів центральної нервової системи головного мозку. «Мотилак» найчастіше призначається як симптоматичний засіб при нудоті і блюванні. Основною діючою речовиною є домперидон – 10 мг.

Как принимать "Мотилак"

Інструкція

1. Приймати «Мотилак» можна при виразковій хворобі шлунка, панкреатиті, інфекціях, порушеннях дієти або прийому лікарських препаратів. Також його призначають при почутті переповненого шлунка, дискомфорт у верхній частині живота, відрижку, печію, скупченні газів, блювоті і нудоті.

2. При нудоті і блювоті пацієнтам молодше 12 років приймати по 20 мг (дві таблетки), з частотою три або чотири рази на добу і обов’язково до їжі, бажано за півгодини перед сном. Максимально можлива доза на добу – 80 мг. Пацієнтам віком 5-12 років призначають по 10 мг – одна таблетка тричі на добу. Збільшується тонус нижнього стравохідного клапана і розвиток нудоти і блювання припиняється.

3. При порушенні травлення особам старше 12 років по 10 мг – 1 таблетка тричі на добу за півгодини до їди та в разі необхідності, перед сном. Пацієнтам від 5 до 12 років (1/4 частина таблетки) на кожні 10 кг маси тіла, два-три рази на добу. Тривалість лікування залежить від виду та тяжкості хвороби. У середньому прийом становить один місяць, при хронічній хворобі прийом можна продовжити до трьох місяців. Лікування можна повторювати. Дозу можна подвоїти після консультації з лікарем. При прийомі збільшується тривалість перистальтичних скорочень дванадцятипалої кишки і частіше відбувається випорожнення шлунка.

4. Побічні дії. Можливі спазми кишечнику, прояв різних алергій, сонливість, дезорієнтація. Ці явища припиняються, якщо припинити прийом препарату. При необхідності рекомендується пропити курс активованого вугілля і антигістамінних ліків. Під час вагітності «Мотилак» слід призначати тільки в першому триместрі. Годування дитини груддю під час прийому не рекомендується.

5. При тяжкій нирковій недостатності частота прийому препарату повинна бути нижчою і складати не більш одного, максимум двох разів на добу. Не рекомендується прийом препарату при шлунково-кишкових кровотечах, механічній кишковій непрохідності, перфорації шлунка або кишечнику, пухлини гіпофіза.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button