Всесвіт

Вчені вважають головною проблемою колонізації Марса дефіцит продовольства

Вчені впевнені в тому, що основна проблема при колонізації Марса, з якою зіткнуться перші переселенці, буде полягати в дефіциті продовольства. На їх переконання, при зростанні чисельності колонізаторів вони обов’язково зіткнуться з проблемою забезпечення себе їжею.

Американська компанія SpaceX планує почати перші польоти на Марс вже у 2025 році. Ба більше, до 2028 року, за планами компанії, на Червоній планеті повинна з’явитися перша постійна база. Після цього ракети будуть кожні 2 роки і 2 місяці доставляти до Марса нових колонізаторів. Але вчені вважають, що при збільшенні числа людей на марсіанській базі з’являться проблеми з їх забезпеченням продовольством. Американські дослідники, наприклад, вважають, що доставляння великих обсягів продовольства із Землі на Марс буде обходитися компанії занадто дорого.

Крім того, експерти відзначають і недостатню вивченість здійснення ряду земних біологічних процесів в умовах космосу і поверхні Марса, тому питання про самозабезпечення колонії продовольством поки залишається відкритим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button