Земля

Білл Гейтс: Пробіотики зможуть запобігти недоїданню в наступні 20 років.

Пробіотики, які підтримують здоров’я кишківника, зможуть запобігти недоїданню в наступні 20 років. Про це заявив один з творців Microsoft Білл Гейтс в ході виступу в Кембриджському університеті.

За словами Гейтса, недоїдання можна контролювати і фахівці будуть здатні зробити меншим кількість смертей, які пов’язані з харчуванням, у всьому світі. Після врегулювання проблеми голоду експерт радить звернути увагу на астму, алергію та інші аутоімунні захворювання. Нормальні фізичний і розумовий розвиток у дитини в перші 3 роки життя неможливий без правильного харчування. Голодування зазвичай несе в собі недолік поживних речовин, інфекції і дисбаланс в кишківнику. Якщо розібратися з мікробіомом та знайти необхідний пробіотик, можна не тільки врегулювати проблему голодування, але і вилікувати від ряду хвороб.

Пробіотиками називають живі бактерії і дріжджі, що забезпечують здоров’я і користь, зокрема, для кишківника. Зазвичай їх можна отримати з йогуртів і молочних напоїв. Останнім часом, незважаючи на потребу біодобавок, вони не входять в число медичних препаратів. За статистикою всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 6,2 мільйона дітей та підлітків до 15 років померли в минулому році від різних дитячих захворювань. Більше половини летальних випадків можна було уникнути за допомогою простого втручання, в тому числі і адекватного харчування, безпечної води і продуктів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть