Всесвіт

Вчені вважають, що магнітне поле Юпітера залежить від вітру

Зміни магнітного поля газового гіганта, що відбуваються останнім часом, були помічені зондом Juno. Він перебуває на орбіті планети, починаючи з 2016 року.

Цей апарат зафіксував помітні зміни в його параметрах в порівнянні з тими, що були зазначені в 1970-ті роки «Вояджерами» і «Піонерами». Вчені, у зв’язку з цим, вважають, що магнітне поле Юпітера залежить від вітру. А ось уфологи дотримуються зовсім іншої версії. Вони вбачають у цьому вплив інопланетян. Певні резони для цього у них є.

У будь-якому випадку, доведено, що в Юпітера є власне магнітне поле. Дуже дивним є те, що воно піддається постійним змінам. Вчені вже зацікавилися цим феноменом.

У Землі магнітне поле також є дуже мінливим. У різні епохи історії її полюсів просто мінялися місцями. Це вже доведено. А ось те, що стало реальною причиною для цього, досі залишається таємницею.

Вважається, що Марс і Венера ніколи не володіли власними магнітними полями. Атмосферу Червоної планети просто «здула» сонячна радіація, а венеріанська дуже швидко змінила свій склад.

Вчені припускають, що в даний час потужні магнітні поля мають лише Сатурн і Юпітер.

Як показали дослідження, у магнітного поля Юпітера були постійні вікові коливання. Приблизно, їх можна порівняти з тими, що відбувалися і на Землі.

Сучасне магнітне поле, яким володіє Юпітер має помітні відмінності від того, яке було у цієї планети-гіганта зазначено чотири десятиліття тому.

Вчені вважають, що причина таких серйозних змін знаходиться в атмосферних потоках Юпітера. Саме його сильні вітри і можуть викликати флуктуації магнітного поля планети.

Непряме підтвердження цього припущення полягає в тому, що найбільша зміна магнітних полів відзначена в області Юпітера, де знаходиться Велика червона пляма.

Однак, уфологи не цілком згодні з цими висновками. Вони впевнені, що всі зміни, які зараз вчені фіксують на Юпітері, пов’язані з появою там баз інопланетян.

Представники альтернативної науки помітили там поява безлічі об’єктів, які вважають космодромами позаземного розуму. Відповідно, він змінює поведінку магнітних полів планети під потреби своїх гіперпланетарних польотів.

Уфологи показали розсекречені знімки Юпітера. Там були відзначені абсолютно не властиві цій планеті об’єкти. Не виключено, що це готуються космодроми для майбутнього вторгнення інопланетян на Землю.

Тому, той факт, що магнітне поле Юпітера несподівано почало змінювати свої характеристики, повинно бути дуже тривожним і підданим додаткового дослідження.

Крім того, уфологи відзначають, що Місяць значно «відійшов». Вони вважають це наслідком того, що інопланетяни вже виробили з його надр всі ресурси.

Тепер ворожому розуму потрібен новий об’єкт такої експлуатації. Ближче всього знаходиться Земля. А Юпітер є хорошим «аеродромом підскоку» для міжгалактичних кораблів прибульців. Не виключено, що все що відбуваються на ньому останнім часом пов’язане саме з цим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button