Наука

Вчені назвали продукти, які знижують ризик смерті від раку грудей

Американські фахівці отримали відомості і розповіли, що скоротити загрозу смерті від раку грудей можливо, для цього знадобиться змінити свій звичний раціон на новий лад.

Отримані фахівцями результати експерименту, в якому взяло участь близько 10 тисяч жінок похилого віку, які не мають рак грудей. Виявилося, що жінки, в раціон яких входили продукти з мінімальною кількістю жиру і додатковою кількістю зернових, овочів та фруктів, навіть через 10 років після завершення експерименту ймовірність смерті від цього захворювання зменшується в десятки разів.

Щоб зробити такі висновки, вчені ще в 90-х роках розподілили всіх присутніх в експерименті на дві групи. Перша група не змінювала своє звичайне приймання їжі, а друга зменшила вживання жирів до мінімуму і стала доповнювати дієту фруктами, овочами і клітковиною.

Навіть після 9 років такого способу життя, всі учасниці дослідження однаково часто зустрічалися з проявом раку молочної залози. Проте, жінки другої групи, у кого було дане захворювання, небезпека смерті від раку грудей скоротилася на 22% нижче, ніж у групи жінок, які їли звичайну для себе їжу.

І чим регулярніше жінки дотримувалися дієти, тим більше зменшувалася можливість захворювання надалі.

Для того щоб поглибити свої знання для пошуку точних причин появи пухлини, американські вчені готові вивчати всі отримані дані, щоб докопатися до істини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть