Людина

Вчені виявили зв’язок між фізичною активністю і депресією

Вчені університету UCL поділилися результатами нового дослідження, в рамках якого був виявлений зв’язок між фізичною активністю і депресією. Згідно з висновками фахівців, люди з низькою аеробною м’язовою підготовкою практично в два рази частіше стикаються з депресією.

В рамках масштабного дослідження, в якому взяли участь близько 152 978 добровольців у віці від 40 до 69 років, фахівці перевірили аеробну і м’язову підготовку учасників. Крім іншого люди повинні були заповнити спеціальну анкету, спрямовану на вимір симптомів тривоги і депресії.

Другий етап дослідження був здійснений через сім років. Так, в учасників знову перевірили симптоми депресії, встановивши, що висока аеробна і м’язова підготовка на початку дослідження мала зв’язок з поліпшенням психічного стану через сім років.

З’ясувалося, що у людей з низькою фізичною активністю ймовірність виникнення депресії на 98% вище, тоді як ймовірність тривожних станів – на 60%. Крім того, у них на 81% вище ймовірність виникнення одного з поширених психічних розладів у порівнянні з людьми з високим рівнем фізичної підготовленості.

“Ми надали додаткові докази взаємозв’язку між фізичним і психічним здоров’ям, і що структуровані вправи, спрямовані на поліпшення різних типів фітнесу, не тільки корисні для вашого фізичного здоров’я, але також можуть мати користь для психічного”, – завершив Аарон Кандола, ведучий автор, UCL Psychiatry.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button