Людина

Шкільні фотографії розкажуть про майбутні розлучення

Шкільні фотографії розкажуть про майбутні розлученняНезвичайне дослідження провів американський психолог Метью Хертенштейн з індіанського Університету Депо.

Він заявив, що діти, які на шкільних фотографіях не посміхаються, в майбутньому розводяться в 5 разів частіше за своїх щасливих однокласників.

Для проведення такого експерименту, вчені проаналізували шкільні знімки людей, яким виповнилося 55 років. Всі вони проживали в маленькому містечку США. При цьому були враховані різні аспекти життя учасників дослідження після закінчення навчання в школі. Таким способом вдалося підтвердити взаємозв’язок між нещасним виразом обличчя школяра і ймовірністю його розлучення в майбутньому.

Проте фахівці не знаходять в таких результатах нічого дивного. Адже усміхнені та щасливі діти часто виростають товариськими і добродушними людьми, що допомагає їм налагоджувати взаємини з оточуючими. А ось сумні і стурбовані обличчя школярів швидше свідчать про замкнуту особистість, яка має труднощі в спілкуванні з іншими людьми.

Натхнення: www.eurosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button