Земля

Вчені: У людства з’явився шанс зупинити глобальне потепління

Вчені-кліматологи, в черговий раз провівши спостереження за процесом катастрофічного потепління, повідомили про те, що населення Землі є шанс зупинити цей процес.

19-10-15-foto-600x399-1

12 жовтня команда вчених зі Стокгольмського університету навколишнього середовища повідомила про нові висновки проведеного дослідження, під час якого шведські фахівці вели спостереження за глобальним потеплінням.

Вони повідали про те, що у людей є шанс у найближчі десятиліття врятувати нашу планету від масштабної зміни клімату. Висновками виконаної роботи керівник групи професор Йохан Рокстрем поділився з іноземним інформаційним агентством The Independent.

За словами вченого, в останні кілька років забруднення Землі значно зменшилася. Спостерігається така тенденція завдяки зниженню хімвикидів через установку нового якісного обладнання на більшості підприємств, а також вдосконалення технологій отримання відновлюваної енергії сонця і вітру.

Вчені заявляють, що якщо і далі займатися питанням отримання сонячної чи вітрової енергії, то людству вдасться уникнути глобальної катастрофи і дати шанс своїм нащадкам жити на чистій планеті.

Кліматологи просять берегти нашу екологію і не забувати, що кожен день на Землі народжуються нові люди, які хочуть дихати чистим повітрям і жити на красивій планеті.

Натхнення: informing.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button