Людина

Вчені з’ясували, в якому віці жінка досягає піку своєї привабливості

Британські соціологи вирішили з’ясувати вік, після досягнення якого представниці прекрасної половини людства максимально привабливі. Для цього вчені провели масштабне соціологічне дослідження, опитавши в його рамках більше двох тисяч жителів Туманного Альбіону чоловічої і жіночої статей. Коротко – і чоловіки і жінки вважають, що пік жіночої привабливості припадає десь на 30 років.

Тридцять років – це саме той вік, коли жінка, можна сказати, розквітає — впевнена велика частина респондентів. Опитані громадяни відзначили, що після досягнення 30 років, жінки вже повною мірою освоюють вміння правильно себе піднести, а також демонструють досить високий ступінь впевненості в собі. Обидва ці якості, як з’ясувалося, є визначальними для такого поняття, як привабливість в очах інших людей. Привабливість, як вважають учасники дослідження, будується не тільки з природних зовнішніх даних, але і є результатом роботи над собою.

Таким чином, дослідники розвінчали міф про молодих дівчат, які лідирують за привабливістю. Так, з юною красою важко сперечатися, проте більш зрілий вік має свої переваги, що об’єднують, зокрема, красу з досвідом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments