Всесвіт

Вчені з США знайшли в Сонячній системі ознаки чорної діри

Фахівці знайшли ознаки існування чорної діри, яка утворилася в період зародження Сонячної системи. Вчені із США і Великобританії звернули увагу на аномальне розташування карликових планет в космосі.

Ще в 2016 році були закладені перші доводи з приводу існування дев’ятої планети Сонячної системи. Фахівці висували гіпотезу, що вона розташована за напрямком від Нептуна і має масу в кілька разів більше Землі. На даний момент вчені більше схиляються до існування чорної діри, яка і впливає на рух небесних тіл. У Великобританії опубліковані припущення на ресурсі з препринтами наукових статей arXiv.org. Вони вважають, що чорна діра внаслідок гравітації впливає на все навколо себе. Незважаючи на невеликі розміри, вона має величезну масу. На доказ наукові діячі приводять випадки спотворення світла від далеких об’єктів тілами, які розташовані ближче до Землі.

Виявити які-небудь докази з телескопа неможливо. Можна зафіксувати тільки аномалії в гравітації. Існування «чорної діри» вчені приписують більше мільярда років, приблизно з моменту утворення Всесвіту. Дослідники заспокоюють тим, що космічний об’єкт знаходиться дуже далеко і на даний момент не несе ніякої загрози.

Кнопка «Наверх»
Закрыть