Здоров'я

Косметологи розповіли про небезпеку постійного нарощування вій

Періодичне нарощування вій може призвести до проблем зі здоров’ям. Одними з небезпечних наслідків косметологи називають опіки, випадання вій та травмування повік.

Медики попереджають: нарощування вій протягом тривалого часу загрожує розвитком різних захворювань. При косметичній процедурі волоски прикріплюються до повік один за іншим, що створює зайвий тиск на фолікул. З-за великої ваги, орган поступово травмується, що призводить до порушення росту або випадіння вій.

Небезпечними також є речовини, використовувані в приклеюванні. Агресивну дію на чутливі і тонкі тканини може сприяти виникненню опіків. Більшість із засобів для нарощування вій, які є в салонах краси, часто нелегальні в Україні. Варто відзначити, що тривалі травми навколо очної області є однією з багатьох причин втрати зору.

Негігієнічність інструментів під час операції також призводить до розмноження мікробів. Результатом виявляється блефарит, при якому запалюються краї повік. Все ж відмовлятися від розкішних вій не потрібно. Рекомендується звертатися виключно до перевірених сертифікованим фахівцям з великими перервами між процедурами.

Кнопка «Наверх»
Закрыть