Наука

Вчені з’ясували походження кенгуру в Австралії

Вчені з’ясували походження кенгуру в Австралії і встановили час, коли вони з’явилися. Виявилося, що ці тварини досить швидко адаптувалися до зміни клімату та сильної посухи.

Ученые выяснили происхождение кенгуру в Австралии

Палеонтологи спочатку вважали кенгуру досить молодим видом тварин і його поява в Австралії датувалося 2-3 млн років тому. Нові дані свідчать про те, що ці тварини вже існували під час глобального потепління, що тривав між 12 і 5 млн років тому. Саме тоді на всій поверхні планети знижувалося кількість зелених рослин і, як наслідок, їжі для травоїдних. Кенгуру, які спочатку харчувалися соковитою травою і листям, протягом 2 млн років змогли повністю перебудуватися і адаптуватися до зміни клімату. Зараз ці тварини воліють вживати в їжу більше тверді рослини.

Нові дані отримали вчені, які вирішили перевірити зуби кенгуру. Палеонтологи надали матеріал для вивчення і в цілому вдалося простежити особливості харчування предків кенгуру, віком до 25 млн років. Експерти продовжують вивчати еволюційні процеси, пов’язані з цими тваринами.

Кнопка «Наверх»
Закрыть