Людина

Вчені з’ясували, що еволюція пристосувала чоловіків до бійок

Саме тому вони сильніші за жінок.

Учёные выяснили, что эволюция приспособила мужчин к дракам

Вчені заявили, що еволюція пристосувала чоловіків до бійок. Тобто в ході розвитку організм представників сильної статі змінився для більш ефективної боротьби з суперниками.

Еволюцією рухає природний відбір, головне правило якого — виживає найсильніший. Тому висновок дослідників з Університету Юти не звучить дивно.

Минулі наукові роботи вже показували, що форма і пропорції чоловічих рук дозволяють збільшити їх спритність і захистити при ударі кулаком. Вчені тепер припустили, що в ході еволюції у чоловіків повинні були стати сильніше м’язи, пов’язані з ударами руками. У новому експерименті дослідники виміряли силу удару добровольців за допомогою держака, який імітував відповідний рух. Також вчені перевірили силу учасників при дії, аналогічній метанню списа.

Як виявилося, навіть при приблизно однаковому рівні фізичної підготовки середня сила чоловіків під час ударних рухів була на 162% більше, ніж у жінок. А такі відмінності могли розвиватися тільки з часом і з певною метою, тобто для того, щоб перемагати в бійках.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments