Людина

Вчені: Здатність до вивчення мов закладена в генах

Вчені Вашингтонського університету провели дослідження, яке показало, що генетика і структура головного мозку впливають на успіхи у вивченні іноземних мов.

У ході експерименту брали участь студенти першого курсу з Китаю, середнім віком до 20 років. 79 осіб успішно пройшли тест, який визначав рівень знання англійської мови, а 44 з них пішли на курси з покращення знань англійської. Під час проходження курсів, протягом трьох тижнів було проведено сканування мозку у всіх студентів, яке дозволило розглянути структуру сполук, які впливають на засвоєння матеріалу.

Вчені відзначили, що під час навчання на курсах у студентів спостерігалися зміни в структурі мозку, а саме посилення зв’язків, які відповідають за мову. Після закінчення курсів, все повернулося на початковий рівень.

Після проведення експерименту, вчені прийшли до висновку, що варіації гена СОМТ і зв’язку білої речовини в 46 % визначали успіх у вивченні мови у студента. Автори дослідження вважають, що проведення такого роду експериментів допоможуть підвищити якість навчання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button