Людина

Вчені з Великобританії розповіли, як заснути під час сильної спеки

Учені з Великобританії розповіли, як заснути в період сильної спеки. Для мешканців, які не звикли до високих температур, дуже важливо прислухатися до рекомендацій фахівців.

Як повідомляє The Mirror, багато людей часто відчувають проблеми зі сном в жаркий час року, що негативно впливає на здоров’я. Експерти Школи сну рекомендують перед тим, як відправитися відпочивати, добре охолодити постільні приналежності. Істотно знизити температуру можна, склавши простирадла і подушки в пакети і помістити їх в холодильник. Під час вибору постільної білизни краще купувати вироби з натуральних легких тканин, наприклад, бавовни або льону.

Британські вчені радять відкривати вікна перед сном або купити вентилятор, щоб додати прохолоди спальні. На думку експертів, найкраще люди сплять в кімнаті, де температура становить 17°C. Швидше заснути відмінно допомагає і прохолодний душ перед відпочинком, однак слід враховувати, що вода не повинна бути занадто холодною, оскільки це змусить організм не спати.

Ще одним важливим фактором, від якого може залежати нічний відпочинок, є пізній прийом їжі. Між сном і вечерею повинен бути проміжок, як мінімум дві години. Світила науки нагадали про наявність біля ліжка склянки з прохолодною водою, що дозволяє оперативно позбутися від спраги.

Кнопка «Наверх»