Людина

Вчені: жінок більше притягують одружені чоловіки

Команда психологів зі Сполучених Штатів в результаті проведеного дослідження прийшли до цікавого висновку. Як з’ясувалося, більшість жінок приваблюють чоловіки, які вже одружені або перебувають з кимось в любовних стосунках.

В рамках дослідницького експерименту жінок-учасниць поділили на дві групи і запропонували їм оцінити чоловічу привабливість за спеціальною шкалою.

148 жінок з першої групи були показані фотографії чоловіків в компанії або їхні жінки, або просто подруги, або члена сім’ї, або колишньої коханої. А 97 учасницям експерименту з другої групи пропонували оцінити знімки представників сильної статі, на яких ті були або з коханою, або одні.

В обох групах жінки постійно виявляли особливу симпатію до тих чоловіків, які були на знімках не одні. Крім того, учасниці експерименту були впевнені, що таким чоловікам властиві дотепність, турбота і вони, як правило, багаті.

У світі тварин така поведінка пояснюється копіюванням вибору свого передбачуваного партнера. Така стратегія дозволяє значно знизити кількість часу і енергії, що витрачаються на пошуки підходящого партнера, а також зменшує ступінь ризиків щодо прийняття помилкового рішення, підкреслили вчені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button