Людина

Відчуття, що все в твоїх руках, дозволяє прожити довше

Якщо людина думає, ніби контролює своє життя і здатна домогтися бажаного, незважаючи на труднощі, вона не помре рано і буде мати менше проблем зі здоров’ям. Причому рівень освіти тут не грає ніякої ролі, зазначає The Times of India з посиланням на звіт професора з Університету Брендейс.

Відчуття, що все в твоїх руках, дозволяє прожити довше

Як показало дослідження, менш освічені люди, але з почуттям контролю над своїм життям, мали показники смертності в три рази нижче людей, які відчувають, що не контролюють своє життя. За фактом, почуття контролю повністю зводило нанівець підвищений ризик смерті, викликаний поганою освітою. А, як було доведено, погану освіту пов’язують з неправильним способом життя.

Ступінь контролю визначалася за опитуванням. Зокрема, люди повинні були сказати за шкалою від 1 до 7, наскільки відчувають, що по життю ними зневажають. Експерти закликають включати в програми навчання і суспільної охорони здоров’я методи посилення цього почуття контролю над своїм життям. Дане нововведення допоможе людям вести здоровий спосіб життя, знизивши смертність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button