Здоров'я

Вчені з’ясували, який мікроелемент допомагає боротися з ожирінням

Він міститься в окремих продуктах, які варто вживати при схудненні

sunflower seeds Фото Від dianazh

Додавання селену в раціон є ефективним засобом захисту від ожиріння та його швидке подолання. Відповідної думки додержуються британські лікарі. Вони назвали 5 продуктів, які містять достатню кількість цього мінералу. Повідомляє The Health Site.

Устриці. У порції з 6 устриць майже 100% добової рекомендованої дози селену в 55 мкг. В устрицях також багато інших поживних речовин, включаючи білки, жири, вітаміни й мінерали, при цьому вміст калорій в них є низьким.

Бразильський горіх. Вживання всього одного бразильського горіха в день забезпечує добову рекомендовану дозу селену в 55 мг, оскільки в ньому від 68 до 91 мкг цієї поживної речовини.

Яйця. В одному великому яйці 28% добової потреби в селені. Причому основна його частина міститься в жовтку, а в білку його щось близько 9 мкг. Яйця — це ще й недороге джерело білка з низьким вмістом вуглеводів. В одному яйці близько 70 калорій, а також кілька ключових вітамінів та мінералів.

Сардини. Ще один чудовий постачальник селену в наш організм, а також вітаміну В12, фосфору, жирних кислот Омега-3, білків, кальцію й вітаміну D. У сардинах на 100 г міститься від 40,6 до 52 мкг селену.

Насіння соняшника. Мабуть, найбільш поширена закуска в нашій країні. Насіння соняшнику дуже багаті селеном, у чверті (50 мл) склянки насіння цілих 19 мкг цієї поживної речовини. У ньому також багато білків і клітковини, які допомагають зниженню ваги, вітамінів і мінералів, які зміцнюють імунну систему.

Селен у раціонні допомагає швидше худнути, якщо людина поєднує його вживання з правильним харчуванням та фізичними вправами.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button