Людина

Вчені: Зловживання мобільним телефоном провокує розвиток слабоумства

Захоплення читанням з екрану мобільного телефону притуплює пам’ять, погіршує зір, а також підвищує ризики розвитку шийного спондильозу, передає інформагентство “Чжунсіньван” з посиланням на наукову публікацію китайських медиків.

Автором експерименту по виявленню зв’язку між мозковою активністю і інтенсивністю використання мобільних телефонів виступив доктор Хебей Су, який очолює відділення енцефалопатії у клініці китайської традиційної медицини, розташованої в провінції Чживей.

За словами доктора Су, в учасників експерименту, помічених у зловживанні мобільними телефонами, спостерігалося погіршення показників пам’яті і падіння гостроти зору, що в результаті призводило до зниження інтенсивності роботи мозку. Також у абсолютних любителів почитати з екрану мобільного телефону виявили різні стадії шийного спондильозу.

Жителі Китаю серйозно стурбовані негативним впливом ґаджетів на розумову діяльність людини і, по можливості, намагаються мінімізувати використання IT-новинок в процесі навчання. Так, в одній з водійських шкіл китайської провінції Хебей організована спеціальна зона відпочинку, де під час перерви між заняттями учні можуть читати з паперових носіїв, а не отримувати інформацію з телефону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button