Наука

Вчені знайшли речовину, здатну уповільнити старіння і продовжити життя

Австрійські вчені виявили речовину, яка стимулює очищення клітин організму, тим самим продовжуючи життя. Як повідомляє місцева преса з посиланням на результати дослідження, люди, які їдять менше і постять, мають більш високі шанси стати довгожителями.

Причиною такого ефекту стає стимулювальне очищення клітин організму. Вчені спробували виявити речовину, яка була б здатна провокувати подібний ефект, що має назву аутофагія. Група дослідників з австрійського Університету Граца провела ряд експериментів з речовинами, що володіють здатністю уповільнювати старіння клітин. В результаті було виявлено речовину під назвою 4,4-диметилтоксихалькон, яка, впевнені дослідники, дійсно здатна гальмувати старіння і продовжувати життя.

Як стверджують фахівці, знайдена ними речовина при її використанні у фармакології ефективно бореться зі старінням і віковими захворюваннями. При цьому наголошується, що 4,4-диметилтоксихалькон – природний поліфенол, який володіє вираженими антиоксидантними властивостями і призводить до зниження ризику пошкодження тканин серця. Вона у великих кількостях міститься в овочах, фруктах, какао, червоне вино і чай. Також великим вмістом цієї речовини відрізняється рослина Ашитаба, яка надзвичайно популярна в традиційній медицині деяких азіатських країн.

Кнопка «Наверх»
Закрыть