Здоров'я

Вчені знайшли доступний продукт для поліпшення пам’яті

Вчені з Італії розповіли, який доступний і багатьма улюблений продукт здатний поліпшити пам’ять. Але для помітних результатів його необхідно вживати щодня.

Наукові працівники університету Аквіла розповіли, що щоденне вживання какао може значно поліпшити людську пам’ять. Дослідження проводилися на літніх людей з порушеннями і хворобами, в тому числі які страждають від проблем з артеріальним тиском.

Результати виявилися приголомшливими – після регулярного споживання какао у досліджуваних істотно прискорилися розумові процеси, відновилася швидкість реакцій і мовлення, покращилася уява і сприйняття, стабілізувався тиск, налагодився обмін речовин та вироблення гормонів, відновилися м’язові тканини. Такі висновки вчені зробили вже після восьми тижнів регулярного споживання продукту.

Крім того, вчені вважають, що споживання какао здатне знизити смертність від серцево-судинних хвороб на 50%.

Особливо корисні флавоноли, що містяться в продукті, все ж у ньому є близько трьохсот корисних речовин, включаючи “гормон щастя” серотонін, вітаміни, мінерали та біоактивні сполуки, так що чашка смачного напою вранці цілком здатна замінити популярні серед населення Бади та аптечні вітамінні препарати.

Дослідники радять вживати продукти, в яких є какао-боби, щодня, але попереджають про деякі нюанси. Наприклад, при виборі шоколаду слід купувати продукт з високим вмістом какао і без консервантів, емульгаторів і харчових добавок у складі.

Також не варто забувати про те, що какао-боби містять кофеїн, протипоказаний деяким і небажаний дітям. У деяких цей продукт здатний викликати алергію, через обробки бобів хімікатами і хітину від панцирів комах, який потрапляє в порошок при переробці, так як в основному какао виробляють у країнах з поганими санітарними умовами. Тому вибираючи цю панацею, слід уважно підійти до питань, де і як вироблена продукція, і вибирати товар з позначками органічно. Найбільш неякісним є порошок з Китаю. Термічна обробка також знищує велику частину корисних речовин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button