Здоров'я

Вживання горіхів знижує ризик розвитку серцевих хвороб

Горіхи позитивно впливають на лікування серцево-судинних хвороб людини. Вживання даного продукту знижує ризик виникнення інсульту та нападів на 17%.

В процесі чергового дослідження його учасники вивчили зв’язок між ризиком появи смерті від хвороб серця і вживанням в їжу горіхів. Вчені запросили 5,4 тисячі осіб віком більше 35 років і які не мають подібних захворювань. Кожні два роки респонденти проходили тестування, а по закінченню 12 років дослідження вдалося діагностувати 751 епізодів хвороби серця, 179 смертей від цієї недуги і 458 смертей з різних причин.

Вживання горіхів не менше двох разів на тиждень зменшувало на 17% ризик померти від серцево-судинних захворювань в порівнянні з тим, якщо людина їла горіхи тільки один раз в 14 днів. На думку кардіологів, 30 грамів цього продукту без вмісту солі в день варто вважати однією з норм здорового харчування, до того ж у цих плодах є висока енергетична щільність.

У кулінарії горіхами називають всі придатні в їжу плоди зі шкаралупи і їстівного ядра. Сюди входять мигдаль, кокосовий горіх, волоський горіх, арахіс. Про лікувальні властивості цієї культури давно відомо. Лікарі рекомендують вживати людям, які скаржаться на цукровий діабет.

Кнопка «Наверх»
Закрыть