Здоров'я

Вчені: звичайна капуста містить потужний засіб від пухлин

Всі види капусти багаті вітамінами і позбавляють від нервовій збудливості.  Морська капуста містить багато йоду. Цвітна капуста, броколі, білокачанна – джерело гарного настрою і можуть долати стрес.

 

Image by Ulrike Leone from Pixabay

Вчені з Китайського медичного університету в Тайвані представили дані про те, що в звичайній капусті і її «родичів» міститься органічне з’єднання, яке виявляє себе як потужний протипухлинний засіб.

Звіт про дослідження китайських фахівців опублікував портал Food.news. Вчені заявили про те, що проста білокачанна капуста, а також цвітна капуста і броколі мають вагомий потенціал для боротьби з раковими новоутвореннями.

Увагу фахівців, зокрема, привернув такий інгредієнт капусти, як сульфорафан (SFN). Це органічна сполука міститься в овочах сімейства хрестоцвітних, до якого належать різні види капусти. На думку дослідників сульфорафан має всі шанси стати новим протираковим засобом.

«Сульфорафан викликає зміни в морфології ракових клітин і знижує їх життєздатність. Наприклад, пригнічує активність небезпечних клітин типу HCT 116. Ці морфологічні зміни були зафіксовані за допомогою фазово-контрастного мікроскопа», – розповіли китайські фахівці.

Отримані ними дані свідчать про те, що речовина, котра міститься в капусті здатна проявляти лікарський ефект щодо ракових клітин товстої кишки, які гинуть під її впливом.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button