Здоров'я

Лікарі розповіли про вплив волоських горіхів на організм

Волоські горіхи пов’язані з низкою позитивних ефектів для здоров’я, кажуть лікарі. Їх вживання було пов’язане зі зниженим ризиком захворювань серця і раку, а також з поліпшеним функціонуванням мозку.

Ці горіхи містять омега-3 жирами і мають більше антиоксидантів, ніж інші типи їжі. Дослідження, проведене на групах чоловіків, підтвердило, що цей продукт зупиняє утворення «поганого» холестерину після їжі. Він також може стати частиною ефективної дієти для профілактики раку.

Експерименти довели, що поживні речовини у волоських горіхах (жирні кислоти, поліфеноли і вітамін Е) запобігають пошкодження і запалення в мозку. Під час 10-місячного спостереження за хворобою Альцгеймера у мишей ті отримували від 6 до 9% калорій у вигляді волоських горіхів, що поліпшило їх навички навчання.

Незважаючи на користь, деякі люди повинні уникати волоські горіхи з-за можливої алергії. Іноді виникають тяжкі симптоми, які можуть включати алергічний шок (анафілаксія), здатний привести до летального результату без належного лікування.

Кнопка «Наверх»
Закрыть