Наука

Вчений розповів, де треба шукати НЛО насправді

Спостереження за непізнаними об’єктами не варто обмежувати тільки небесною сферою, впевнений вчений з Північно-Східного університету.

Зазвичай НЛО повідомляють як про літаючі в небі об’єктах. Однак Брайан Хельмут, професор морських наук і екології Північно-Східного університету, рекомендує відстежувати непізнані об’єкти і в воді.

Він каже, що, хоча НЛО виходять за рамки його компетенції, той факт, що океани вивчені недостатньо добре, робить їх свого роду «останньою планетарною межею» і відмінною точкою огляду, з якої можна спостерігати за тим, що відбувається на Землі.

«Якби я досліджував чужу планету, таку як наша, я б почав з океану. Він займає більшу частину Землі і там проживають більшість живих організмів. Також океан порівняно ненаселений одним видом — людьми, які, схоже, мають намір знищити планету. Це прекрасне місце для спостереження», — пояснює вчений.

До складу комісії НАСА, яка склала новий звіт, входила Паула Бонтемпі, океанограф, яка також пропрацювала 18 років в НАСА. Брайан Хельмут, назвав це «логічним». «Вона користується великою повагою в нашій області і в багатьох відносинах є ідеальною людиною для цього комітету», — говорить він.

Вчені та експерти, що входять в групу під керівництвом астрофізика Девіда Спергеля, закликали до наукового, а не сенсаційному підходу до НЛО. Вони рекомендували використовувати штучний інтелект і машинне навчання, щоб розрізняти невідомі і задокументовані явища, наземні датчики для спостереження за небом і використання краудсорсингу для збору даних.

Все це далеко від офіційної зневаги, з яким уряд і вчені ставилися до феномену НЛО до останніх років, пише Синтія МакКормік Хібберт з Північно-Східного університету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button