Всесвіт

Вчений передбачив майбутню колонізацію Марса людьми

Учений-фізик Брайан Кокс вважає, що Марс можна вважати єдиною планетою, придатної для колонізації людьми. Також він повідомив, що з часом жителям Землі доведеться покинути планету.

Брайан Кокс впевнений, що у людей не вийде весь час жити на Землі, а в зв’язку з поступовим погіршенням життя на планеті їм доведеться переселитися на іншу планету, якою стане Марс. На думку науковця, саме цю планету треба вважати притулком для людей, оскільки на інші у них не виходить висадитися. Спеціаліст і його колега Ендрю Коен повідомили, що раніше на Марсі були моря і океани, але на даний момент у вчених немає можливості з’ясувати, чи існують мікроорганізми на даному космічному об’єкті. Фахівці стверджують, що головною причиною для переселення людей на іншу планету стане брак ресурсів на Землі.

Раніше науковці говорили про те, що через кілька мільярдів років Сонце охолоне і перетвориться на білого карлика. З цієї причини жити на Землі стане неможливим, і людям доведеться шукати нову планету для проживання.

Кнопка «Наверх»
Закрыть