Здоров'я

Вченими названі п’ять звичок, які вбивають клітини мозку

Багато людей здогадуються про шкоду, яку завдають шкідливі звички організму людини. Але не всі знають, який вплив вони можуть чинити на такий орган як головний мозок. Багато фахівців присвятили цій темі свої дослідження, під час проведення яких вченими були названі п’ять головних шкідливих звичок.

1-25-03-2015-600-450 (3)

Отже, першим в цьому рейтингу став недолік сну. Як стверджують американські фахівці, сон дорослої людини повинен тривати не менше 7 годин на день. Не секрет, що тим хто мало виспався, набагато складніше даються: концентрація, засвоєння нової інформації, прийняття рішень і т.д. Але не всім знають, що дефіцит сну призводить до пошкодження нейронів, ніж провокується погіршення когнітивних функцій.

На другому місці куріння. Одна затяжка може подарувати курцеві понад 7 тисяч токсичних речовин, а їх сота частина може спровокувати інсульт, інфаркт і навіть рак. До того ж, до складу сигарет входять речовини, які не тільки смертельно небезпечні для клітин головного мозку, а й ініціюють активні атаки лейкоцитів мозку на здорові клітини, чим спричиняється загибель останніх.

Читайте також: Чоловічий і жіночий мозок — 20 відмінностей

Почесне третє місце займає прийом алкогольних напоїв, який призводить до істотного зневоднення організму. Небезпека в даному випадку захована в тому, що організм посилає до мозку, що складається на три чверті з води, весь свій резервний запас. Внаслідок чого в голові накопичується зайва рідина, що призводить до пухлини і набряку мозку. Це може стати причиною появи нападу і негативно відбитися на діяльності мозку.

На четвертому місці знаходяться – стреси. У цьому випадку мова йде не про незначні стимулюючі стреси, а про постійне перебування людини в такому стані. Вимотуючий стрес викликає розвиток незворотних процесів, які потягнуть за собою різні психічні розлади

Останню позицію в цьому негативному рейтингу займає вживання наркотиків. Існує твердження, що наркотична речовина викликає загибель клітин мозку, внаслідок чого з’являється наркотична залежність.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button