Земля

Вченими виявлена «Карта пекла» з датою Судного дня

Вченими знайдений манускрипт, згідно з яким стала відома дата Судного дня і кінця світу. «Карта Пекла» датується XV століттям.

abbcfdc57a81300e46cf6c1b611e102e
Вченими виявлено забутий старовинний манускрипт, знахідка була знайдена у місті Любек, що розташоване у Німеччині. На даний момент рукопис знаходиться в Бібліотеці Хантінгтона, штат Каліфорнія, де її і побачив голландський дослідник Ван Дузер. Уважно переглянувши манускрипт, історик зрозумів, що в його руках знаходиться своєрідна «Карта Пекла» XV століття з записами причин Судного дня і його датою. Історик припускає, що автором міг бути дуже освічений лікар. Про знахідку повідомили в National Geographic.


На кількох аркушах написані і намальовані причини кінця світу, вся робота вкрай антіісламістська, адже саме по пришесті Ісламу і починається кінець усього живого на Землі. Антихрист мав прийти у наш світ у 1651 році і почати переконувати людей слідувати йому за допомогою обману, жорстокості, хитрості і помилкового божества, тобто, будь-якого іншого крім християнського Бога. Судний день мав настати в 1661 році.

Крім цього, в «Карті Пекла» написані деякі географічні та астрологічні факти, які набагато випереджають знання того часу. Приблизна дата, коли автор створював рукопис, названа в періоді між 1486 і 1488 роками.

Кнопка «Наверх»
Закрыть