Земля

Найбільший крокодил в світі може виявитися ще довше (відео)

Ніхто не проводив виміри найбільшого крокодила в неволі — Кассіуса — з 2011 року.

Кассіуса внесли в Книгу рекордів Гіннеса в 2011 році як найбільшого крокодила в неволі. Однак тепер доглядачі зоопарку вважають, що він може бути ще більшим. Останній раз його вимірювали більше 10 років тому. У 2011 році його довжина склала 5,48 метра. Однак відтоді хранителі зоопарку не проводили виміри тварини, якій вже 120 років. Вчені вважають, що насправді Кассіус може виявитися ще більшим.

За словами зберігачів зоопарку, які доглядають за тваринам в австралійському парку крокодилів, є два фактори, які вказують на те, що насправді Кассіус може бути набагато більшим тієї довжини, що зафіксована в Книзі рекордів Гіннеса. Перший: морські крокодили ростуть протягом усього життя. Цілком ймовірно, що тварина стало ще більшою. Другий: коли Кассіуса знайшли в 1984 році, гігантський крокодил бився з іншими самцями за територію і атакував човнові двигуни. В результаті, він втратив частину хвоста і морди. Їх якраз не врахували під час вимірювання тварини.

Схоже, зоологи, як мінімум, могли не врахувати від 15 до 25 сантиметрів довжини.

Однак хранителі зоопарку не планують повторно вимірювати гігантського крокодила. Це буде мати сенс тільки в тому випадку, якщо з’явиться інший претендент на звання рекордсмена. Подібне вже відбувалося в 2012 році, коли дослідники зловили іншого гігантського крокодила на Філіппінах. Тоді морський крокодил Лолонг довжиною 6,17 метрів ненадовго відібрав титул рекордсмена у Кассіуса. Але через рік Лолонг помер.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button