Екологія

Вертикальні ферми FreshBox будуть давати до 3 тонн врожаю щодня

Ферма вирощує овочі в два рази швидше, ніж класична, і використовує на 97% менше води.

Вертикальные фермы FreshBox будут давать до 3 тонн урожая ежедневно

У 2015 Штатах до роботи приступила компанія FreshBox Farms, що спеціалізується на вирощуванні овочів засобами вертикальних ферм. Нещодавно Генеральний директор компанії Crop One Holding Соня Ло розповів про те, що незабаром їх дочірня компанія FreshBox буде давати до 3 тонн овочів на день.

Пан Ло розповів, що компанія змогла вийти в плюс всього за 23 місяці, так як технологія, розроблена його командою, є унікальною і при цьому економить час і зменшує витрати, якщо порівнювати з класичним фермерством. Вирощування овочів в дрібних масштабах не є прибутковою справою, однак великі обороти продукції здатні приносити істотний дохід.

Суть FreshBox – вирощування овочів в транспортних контейнерах. На кожній фермі знаходиться 15 таких контейнерів і один модульний блок «MOD», еквівалентний дев’яти контейнерам.

В планах у FreshBox Farms розширення до 25 діючих ферм по всій території США. Кожна ферма, за підрахунками аналітиків компанії, зможе давати від 1 до 3 тонн врожаю щодня.

Перевага вертикальних FreshBox очевидно – одна ферма здатна давати річний урожай таких же обсягів, що здатні дати від 3 до 5 гектарів сільгоспугідь. Вона не тільки вирощує овочі в 2 рази швидше, ніж класична ферма, але ще й використовує на 97% менше води.

Кнопка «Наверх»