Здоров'я

Весілля як спосіб порятунку життя

Вчені стверджують, що заміжні жінки на 28 % рідше вмирають від хвороб серця, ніж їхні самотні ровесниці. Хоча весілля сама по собі не дає ніяких гарантій, захворювання можна вилікувати на ранній стадії, якщо поруч є надійний чоловік. Крім того, більш міцному здоров’ю заміжніх жінок сприяє їх стиль життя.

zamiznia_zinka_450

Такі висновки випливають з доповіді британських учених, які проаналізували дані, зібрані Оксфордським Університетом. Дослідження включало в себе опитування 730 тисяч жінок, в середньому у віці 60 років.

Через дев’ять років після проведення опитувань у 30 тисяч учасниць були діагностовані проблеми з серцем, а дві тисячі жінок померли від цих проблем.

Доктор Сара Флауд і її колеги з Відділу Епідеміології Раку Оксфордського Університету заявляють, що заміжні й незаміжні жінки відчували проблеми з серцем в однаковій пропорції. Але учасниці дослідження, що знаходилися в подружньому союзі, рідше вмирали. Так, від серцевих проблем померли три зі ста заміжніх жінок і чотири зі ста – незаміжніх.

Дослідження показали, що рятували життя своїм другим половинкам чоловіки, які змушували жінок дотримуватися правильного способу життя і мотивували кидати шкідливі звички, а також стежили за лікуванням дружини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button