Технології

Відчуйте себе в шкірі плюшевого ведмедика з допомогою Oculus Rift

Японський стартап Adawarp розробляє технологію віртуальної реальності Telepresence, яка з допомогою Oculus Rift перенесе людину в тіло плюшевого ведмедика, незалежно від відстанні, що їх розділяє.

95b0eecf1b359d56ab0b9fe8df44aca5

Поверніть голову — і плюшевий ведмедик поверне свою; використовується контролер від Xbox, щоб рухати лапами ведмедика. Крім того, ви можете говорити через вбудований у ведмедика гучномовець, чути відповіді завдяки мікрофону і бачити прямо з очей ведмедика.

Adawarp планує запустити версію свого робота Telepresence для розробників у 2016 році. Така версія не буде володіти «тілом» плюшевого ведмедика і дозволить розробникам самим створити потрібний їм зовнішній вигляд робота. Крім того, творці стартапу планують створити версію, яка буде використовувати вбудований у смартфон гіроскоп для контролю за головою робота, замість окулярів віртуальної реальності. Один із засновників Adawarp Тацуки Адания вважає, що після виходу робота на широкий ринок найбільш популярними «аватарами» стануть коти, собаки і ведмедики.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button