Різне

Види фінансових ринків

TeleTradeФінансові ринки можуть ділиться на декілька видів, цей поділ відбувається за типом інструменту, який використовується в торгівлі і по самому способу проведення торгових операцій. Тому при проведенні класифікації досить важливо враховувати приналежність ринку до тієї чи іншої категорії.

Основний розподіл ринків відбувається залежно від того який інструмент використовується для проведення торгових операцій. При цьому існують такі типи фінансових ринків:

Валютний ринок – основним товаром тут є валюта, яку продають і купують між собою учасники валютного ринку (брокерські компанії, банки, інвестиційні фонди). Операції поділяються на конверсійні (торгівля валютою) і депозитно- кредитні. Одним із сегментів валютного ринку є біржа форекс, яка спеціалізується чітко на торгівлі валютою. Саме заробіток на форекс може принести швидкий та достатньо високий дохід. Звичайно, для цього необхідні знання та надійний партнер, в якості якого може виступати http://www.teletrade.com.ua/. Група компаній TeleTrade – холдинг світового рівня, що надає широкий спектр послуг для інвесторів на глобальних фінансових ринках. Як і в будь-якій солідній компанії, в TeleTrade ставлять на перше місце успішну діяльність своїх клієнтів.

Фондовий ринок – на ньому відбувається торгівля цінними паперами, облігаціями, векселями, акціями, сертифікатами. Такий ринок являється вотчиною успішного трейдера, який на основі поточного аналізу ринку і заключає успішні угоди. Досягти певного рівня початківцям допоможе школа молодого трейдера на http://www.teletrade.com.ua/, де можна отримати якісні знання про ринок і побудову прибуткових стратегій торгівлі.

Товарний ринок – передбачає торгівлю сировинними ресурсами, так як інші товари досить складно привести до єдиної класифікації. На цьому ринку торгують – нафтою, чорними і кольоровими металами, сільськогосподарською продукцією.

Ринок дорогоцінних металів – іноді його включають в категорію товарних ринків, але все ж хотілося б виділити його як окремий сегмент, у зв’язку з тим, що останнім часом торгівля цінними металами починає набирати все більших обертів. Пов’язана ця ситуації з нестабільністю основних валют, тому дорогоцінні метали набувають більшої популярності як засіб створення фінансових резервів.

Види фінансових ринків за способом торгівлі

Біржові майданчики – біржі являють собою окремі майданчики, які торгують стандартними контрактами, кожна з бірж спеціалізується на певному сегменті ринку – енергоносії, сировині для харчової промисловості, метали і так далі. Торгівля на біржах проходить в певний час, цей час іменується сесіями, при цьому через те, що кожен майданчик торгує певним видом товарів, купити його великі партії можна тільки під час торгових сесій проводимих саме на цій біржі. При купівлі або продажу потрібна обов’язкова присутність контрагента в торговому залі.

Позабіржові ринки – не мають конкретного місця проведення торгів, торгівля може вестися за допомогою інтернету або по телефонній лінії. У цю категорію входить валютний ринок форекс, торгівля на ньому залежить не від місця проведення угод, а від так званих торгових сесій. Які проводяться в залежності від часу доби в різних частинах земної кулі – азіатська, австралійська, європейська, американська. Тому торгівля ведеться практично цілодобово, переходячи з однієї сесії в іншу. Завдяки своїм унікальним властивостям цей вид ринку є самим ліквідним і найдоступнішим, брати участь у його роботі може кожен бажаючий.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button