Технології

Новий принцип поїздів на магнітній подушці

Транспортні перевезення в сучасному густонаселеному світі вимагають інноваційних рішень, здатних задовольнити все більш зростаючі потреби в швидкості руху і використання екологічної технології. Інтеграція авіації і потягів дозволить знизити викиди в атмосферу шкідливих речовин і ліквідує необхідність прокладання рейкових доріг, які завдають непоправної шкоди природі.

Компанія Manyone розробила прототип поїздів AeroSlide, що летять в магнітному полі крізь систему кілець, генерувальних силове поле. При цьому відпадає необхідність в прокладанні рейок, що змінюють ландшафт, і практично відсутні викиди шкідливих речовин. Вагони поїзда будуть «ковзати» в магнітному полі, генерованому послідовно встановленими кільцями, і не будуть торкатися поверхні Землі. Щоб знизити масу вагонів, інженери запропонували використовувати ємкості наповнені гелієм. В результаті на 10% знижується енергія необхідна для генерації магнітного поля.

Концепція передбачає, що склад довжиною 250 метрів буде переміщатися зі швидкістю 800 км/год, і з’єднувати найбільш густонаселені міста на європейському, африканському та азіатському континенті. В проєкті передбачено об’єднання одноколійної дорогий 41-го міста на трьох континентах.

Система має ряд технічних обмежень: потяги не зможуть «перелітати» водні перешкоди шириною понад мінімально необхідні відстані між кільцями. Також поворот поїзда буде здійснюватися за вкрай пологій траєкторії, що передбачає зміщення на 2 градуси на один кілометр, що можна порівняти з кривизною поворотного шляху сучасних високошвидкісних рейкових поїздів.

Внутрішній дизайн нових поїздів не буде обмежений ніякими заборонами, крім індивідуальних кают, пасажирам будуть доступні місця загального користування, в яких розмістяться бари, ресторани, фітнес тренажери та інші інфраструктурні об’єкти, що забезпечують комфорт в дорозі. Вчені припускають, що собівартість поїздок крізь магнітні кільця буде набагато нижче перельоту в літаках, які, однак, залишаться необхідними при перетині водних перешкод, морів і океанів.

Джерело: manyone

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button