Людина

Відсутність поту у чоловіка може служити ознакою проблем зі здоров’ям

Вчені впевнені, що відсутність поту у чоловіка є ознакою проблем зі здоров’ям. Фахівці з’ясували, як жінки ставляться до таких партнерів, оскільки запах вважається потужним інструментом у відносинах.

Американський невролог Чарльз Вайсокі вважає, що чоловічий піт допомагає передавати підсвідому інформацію жінці. Однак це стосується лише тонких ароматів, а не немитого тіла. Цей процес допомагає представницям прекрасної статі обрати собі слушного статевого партнера.

Співробітники Університету Пенсильванії провели експеримент, завдяки якому з’ясували вплив запаху чоловічого поту на жіноче сприйняття. Одна з його складових підвищує рівень гормону стресу у жінок, що призводить до підвищеного серцебиття і порушення. Також піт здатний активізувати роботу мозку і підвищити настрій.

Нейробіологи вважають, що порушення функції потовиділення у чоловіків може говорити про проблеми з охолодженням, порушення функцій залоз. Причиною цьому може послужити пошкодження нервових закінчень і шкіри, а також, алкоголізм і зневоднення організму.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button