Технології

Віртуальна бібліотека BiblioTech

Віртуальна бібліотека BiblioTechБібліотеки довгі століття були головними вмістилищами знань на Землі, адже в них зберігалися книги — єдине на той час джерело інформації. Сьогодні необхідність в друкованих виданнях взагалі відпала. Як тому доказ — перша в світі бібліотека без єдиної книги, яка незабаром відкриється в Техасі.

Протягом тисячоліть бібліотеки були одними з найбільш важливих і монументальних споруд на планеті. Це було так до недавнього часу. Тепер з’явилася можливість доступу за допомогою Інтернету до нескінченної кількості знань в домашніх умовах.

Так що бібліотеки поступово почали втрачати свою монументальну значимість, однак вони не припиняють своє існування. Правда, багато з цих установ набувають нових, більш сучасних форм і функції. Як приклад, можна навести храм знань BiblioTech, який відкриється зовсім скоро в окрузі Бехар в американському штаті Техас.

На відміну від інших бібліотек, BiblioTech буде мати зовсім невеликі розміри — 463 квадратних метри. Справа в тому, що тут не буде ні об’ємних сховищ книг, газет і журналів, ні великої кількості столів для відвідувачів.

BiblioTech — перша в світі бібліотека без книг

Зате сучасна бібліотека BiblioTech буде оснащена 50 персональними настільними комп’ютерами, 100 електронних книг, 50 електронних книг для дітей, 25 ноутбуками і 25 планшетами. Вся ця техніка буде мати доступ до об’ємного віртуальному сховищу книг, яка налічує на даний момент більше 10 тисяч найменувань. Причому, воно буде поповнюватися і надалі — процес створення бази тільки почався.

Так що з боку це установа буде більше схоже на стерильний магазин Apple Store, ніж на класичну бібліотеку.

Влада Техасу заявляють, що поява BiblioTech в окрузі Бехар — це тільки перший крок в цьому напрямку. Якщо досвід виявиться вдалим, мережа подібних закладів покриє весь зазначений штат, замінивши собою класичні державні бібліотеки.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=»1″]

Кнопка «Наверх»
Закрыть