Головна / Здоров'я / Вчені розповіли, що вівсянка не підходить для сніданку

Вчені розповіли, що вівсянка не підходить для сніданку

Вчені розповіли, що вівсянка не підходить для прийому їжі на сніданок. За словами фахівців, даний продукт містить фітінову кислоту, яка уповільнює процес пробудження організму.

Багато людей, які дотримуються правильного раціону, вживають запарені вівсяні пластівці вранці. За словами фахівців, даний продукт має ряд позитивних якостей, але більше підходить для обіду. Вранці рекомендується їсти якомога більше білка, так як він є джерелом енергії для організму. Вівсянка ж складається з вуглеводів, що засвоюються значно довше.

Фітінова кислота у вівсянці також затримує всмоктування кальцію в кишечнику. Через це в людини можуть початися проблеми зі суглобами та міцністю кісток. Для нормалізації стану організму в даному випадку рекомендується віддавати перевагу яєчні або курячому м’ясу на сніданок.

Відмовлятися від вівсянки не варто, так як клітковина, що міститься в ній, прискорює процес переробки їжі і позитивно впливає на роботу кишечника. За словами вчених, її можна чергувати з кукурудзяної, гречаної або пшоняної кашами.

 
comments powered by HyperComments