Наука

Влада Сінгапуру вперше в світі дозволила продаж штучного м’яса

Влада Сінгапуру вперше у світі дозволила продаж м’яса курки, виробленого в лабораторних умовах.

Image by Free-Photos from Pixabay

Культивоване м’ясо курки буде продавати в Сінгапурі американська компанія Eat Just. Це перша у світі країна, яка оформила нормативний дозвіл на штучне м’ясо. Воно виробляється не в результаті забою тварин, а вирощено в лабораторних умовах у вигляді культури клітин. М’ясо з пробірки не слід плутати з імітацією м’яса, яка є вегетаріанським продуктом, виробленим із рослинного білка, найчастіше зі соєвого або пшеничного.

Влада Сінгапуру вирішили затвердити штучне м’ясо на законодавчому після «оцінки пропозицій, що надійшли і визначення їх безпеки». Агентство з продовольства республіки продовжить консультуватися з експертами й відслідковувати нові продукти, коли вони безпосередньо надійдуть на ринок.

Представники американської компанії заявили, що їх продукт значно чистіший з точки зору кількості мікробів.

“Проведені аналізи також показали більший вміст білка, різних амінокислот, корисних жирів і мінералів”, – говорить представники компанії Eat Just

Як очікується, першим продуктом зі штучного м’яса, яке надійде в продаж в Сінгапурі, стануть нагетси. Півтора року тому фірма оцінювала їх вартість в 50 доларів.

Відзначається, що зростання популярності штучного м’яса обумовлене тим, що споживачі все більше починають турбуватися про здоров’я, благополуччя тварин і навколишнє середовище.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button