Технології

Вогнева потужність: X-18 – легкий бойовий катер з важкою танковою вежею

 

Новий катер X-18 Tank Boat від компанії North Sea Boats являє собою 18-метровий катамаран, який може підніматися вгору за течією річок, нести на собі невеликий надувний човен, і доставляти до місця операції з 20 морських піхотинців або морських котиків за раз. Додатково до цього він має танкову гармату на даху своєї головної кабіни, а якщо раптом здасться мало – то поверх неї може кріпитися ще і важка кулеметна турель.

dde80ff1e6864b8c4c33a1734e781a61

X-18 Tank Boat спроектований для управління командою з чотирьох чоловік, проте його бойові можливості помітно перевершують його клас. Мала турель катера може оснащуватися різним озброєнням, від 7.62-міліметрових кулеметів до легких 30-міліметрових гармат, причому великі калібри можуть впевнено вражати броньовані цілі на відстані до 5 кілометрів. Більша ж 105-міліметрова гармата може підніматися аж до 42 градусів до горизонту, що дозволяє посилати снаряди на відстань понад 10 кілометрів. Така серйозна вогнева підтримка може істотно полегшити будь-яку операцію по висадці на ворожий берег.

На поточний момент X-18 є здебільшого концептом, проте зменшені прототипи катера вже почали з’являтися на виставках зброї.

Натхнення: http://gearmix.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button