Технології

Творець Android планує розробити відеореєстратор

Один з творців популярної операційної системи Android Енді Рубін, який у 2014 році покинув корпорацію Google і вирішив зайнятися виробництвом власних проектів, має намір створити відеореєстратор.

Раніше ЗМІ поширювали інформацію, що Рубін вирішив набрати команду і взятися за виробництвом смартфонів, якими б ідеально підходила операційна система Android, проте пізніше він спростував дану інформацію. Рубін розповів, що зараз його команда працює над створенням відеореєстратора. Творець Android розповів, що відеореєстратори будуть видаватися абсолютно безкоштовно, однак користувачі будуть змушені дати згоду на вільне використання компанією всього відзнятого відео і показань вбудованих датчиків.

Поки Рубін не пояснив, як будуть використовувати показання з відеореєстраторів. Незважаючи на це, деякі експерти будують свої припущення на цей рахунок. Вони відзначають, що творці пристрою можуть використовувати дані для створення тривимірних карт місцевості. Крім того, є припущення, що безкоштовні відеореєстратори зможуть допомогти Рубіну створити автоматичну систему, яка буде оцінювати ситуацію на дорогах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button