Авто

Volkswagen ID.4 більше не ховається, ось він!

VW старанно працює над створенням нової лінійки електромобілів. Це сімейство ID, чия перша модель, VW ID.3, була представлена кілька місяців тому і зараз готується до поставки клієнтам.

До компактного седана виробника скоро приєднається новий член ID.4, який ми бачили під час випробувань в щільному камуфляжі. Але сьогодні, завдяки цим фотографіям прямо з Китаю, другого члена сім’ї ID. не варто від нас приховувати.

ID.4 буде випущений у двох версіях: Crozz і X

Ми можемо бачити його при світлі дня, і, м’яко кажучи, його дизайн анітрохи не дивує. У ньому використовується та ж стилістика, що і в ID.3, а саме конічні ліхтарі і вигнуте “морда”. На цих фотографіях видно, що ID.4 буде випущений у двох версіях: Crozz і X.

Зараз ми не знаємо, чи будуть обидві версії продаватися в Європі, або сюди прибуде тільки одна з них. Також можливо, що європейська версія ID.4 буде мати деякі стилістичні зміни, але це ми побачимо, коли вона буде випущена.

Що стосується розмірів, то VW ID.4 має колісну базу 2765 мм і ширину 1852 мм, однак ці два варіанти мають різну довжину та висоту. VW ID.4 X має довжину 4612 мм і висоту 1640 мм. Нарешті, VW ID.4 Crozz має довжину 4592 мм і висоту 1629 мм.

Два варіанти VW ID.4 дуже схожі, але є деякі відмінності, особливо на передній частині, де фари і бампери не ідентичні. Одне можна сказати точно, VW ID.4 готовий, залишається тільки запустити його у виробництво, щоб спробувати повалити Tesla Model Y.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button