Авто

Приголомшливий мотоцикл в стилі бомбардувальника, створений Капітаном Кірком

Нинішнього літа шанувальників фантастики і байків чекає сюрприз – відбудеться реліз триколісного мотоцикла в стилі «Божевільного Макса», безпосередню участь у створенні якого брав капітан Джеймс Тиберій Кірка із саги «Зоряний Шлях», а точніше актор, який зіграв цю роль.

15-04-15-foto-600x303-3

У 2015 році з’явився мотоцикл, який став просто «бальзамом на душу» для справжніх байкерів і фанатів Всесвіту «Стар-Трека». Адже безпосередню участь у створенні цього мотоцикла брав актор Вільям Шатнер, який знявся в ролі капітана Джеймса Тіберія Кірка. Байк Rivet (що можна перекласти як «Заклепки») вийде в серію обмеженим тиражем, а сам Шатнер вже нинішнім літом планує здійснити на ньому переїзд з Чикаго в Лос-Анджелес.

15-04-15-foto-600x342-4

За словами фахівців, триколісний Rivet має всі шанси стати одним їх найбільш технологічно просунутих мотоциклів у світі. У ньому є практично всі існуючі сьогодні інноваційні рішення: комп’ютерне управління, двигун V8 з турбонаддувом потужністю 500 к.с, аеродинамічна форма.

15-04-15-foto-600x360-2

15-04-15-foto-600x429-1

Корпус байка виконаний з алюмінію і по контурах нагадує обриси бомбардувальника B-17. Трансмісія мотоцикла буде дуже схожа на встановлену в Cadillac CTS-V. Про інші технічні подробиці байка, а так само про його ціну поки нічого не відомо.

https://youtu.be/AqOwkTlFqvg

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments