Технології

Volkswagen показав робота, що заряджає електромобілі

Через рік після презентації концепту, німецький виробник показав прототип робота, здатного заряджати електромобілі. За допомогою нової технології компанія сподівається здешевити створення інфраструктури для електромобілів

Рік тому компанія показала концепт робота, який буде сам заправляти електромобілі. Тепер автовиробник вперше представив широкій публіці працюючий прототип.

Volkswagen

Рік тому розповідали про мобільних роботів-акумуляторів, які презентував Volkswagen. Згідно із задумом, роботи зможуть заправляти ваш електромобіль самі, де б ви не припаркувалися. Для цього достатньо лише викликати їх через спеціальний додаток або просто дочекатися, поки робот-заправник помітить, що у вашого авто мало заряду.

По суті, такий робот являє собою пересувний акумулятор ємністю в 25 кВт · год, який здатний в автономному режимі заряджати машини. Рік тому ця технологія здавалася концептом, який навряд чи найближчим часом буде втілено в життя. Але тепер концерн представив працюючий пристрій такого типу.

Робот складається з двох окремих, але взаємодоповнюючих модулів: причепа, який по суті являє собою велику батарею на колесах в комплекті із зарядним пристроєм, і мобільного робота, який може буксирувати причіп до транспортного засобу, підключати зарядний пристрій і заряджати акумулятор на місці. Робот в цей час може відправитися назад на станцію або підвезти новий акумулятор до іншого електромобіля. Як тільки зарядка завершена, робот отримує причіп і забирає його назад на зарядну станцію.

Система призначена для усунення одного з головних бар’єрів для людей, які збираються придбати електромобіль – відсутність зарядної інфраструктури. Хоча число зарядних станцій в усьому світі продовжує зростати, їх інтеграція в існуючі структури, такі як підземні автостоянки і надземні парковки, може бути важкою і дорогою. «Робот-заправник» від Volkswagen – один із способів вирішити цю проблему.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button