Технології

Horizon тестує прототип міні-літака. Він буде літати на швидкості 450 км/год (фото)

Horizon Aircraft починає льотні випробування свого eVTOL Cavorite Х5.

Horizon Aircraft тестує прототип літака, який в два рази менше оригінальної моделі. Минулого року засновник компанії Брендон Робінсон повідомив, що випробування Cavorite Х5 завершаться до кінця серпня. Однак терміни випробувань довелося пересунути.

Cavorite X5 – це конструкція повітряного таксі eVTOL (electric vertical take-off and landing), електричний літальний апарат з системою вертикального зльоту і посадки. По суті, це різновид ЛВЗП (літак з вертикальним зльотом і посадкою), який працює на електроенергії.

Фото: Horizon Aircraft

Завдяки конструкції з малим лобовим опором і закритим підйомним вентиляторам повнорозмірний Cavorite Х5 буде перевозити чотирьох пасажирів і пілота на швидкості 450 км/год. Це один з найшвидших проектів аеротаксі. Гібридна газово-електрична трансмісія Cavorite X5 забезпечує вражаючий запас ходу, до 500 км (і це без урахування аварійного запасу енергії).

Фото: Horizon Aircraft

При цьому 10 повітроводних вентиляторів досить маленького діаметру, тому вони будуть швидко обертатися і споживати багато енергії при зависанні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button