Технології

Volocopter запустить повітряні таксі в Сінгапурі «через два-три роки»

Через два-три роки Сінгапур може стати першою країною, де будуть курсувати аеротаксі Volocopter. Електричний транспорт з 18 роторами буде дешевше і екологічніше вертольотів

Німецька компанія Volocopter пообіцяла запустити в Сінгапурі перші комерційні рейси електричних транспортних засобів вертикального зльоту і посадки протягом найближчих двох-трьох років.

Volocopter

Перший тестовий політ повітряного таксі з 18 роторами німецька компанія зробила ще в 2016 році. Торік Volocopter показала вже комерційний прототип аеротаксі. Потім представники стартапу повідомили про будівництво першого прототипу станції для повітряних судів в Сінгапурі. Тепер компанія розповіла, що планує зробити аеротаксі доступним для широкого використання «протягом найближчих двох-трьох років».

Volocopter планує створити в Сінгапурі команду з більш ніж 200 осіб протягом наступних трьох років. На перших порах літати у двомісному транспортному засобі зможе всього одна людина – друге місце буде займати пілот. Як тільки в Сінгапурі будуть дозволені безпілотні польоти, Volocopter планує позбавити свій транспорт від пілотів.

Перші рейси VoloFirst вже розкуплені, хоч і коштують $ 365. Планується, що перші «ознайомчі» рейси будуть являти собою 10-15-хвилинний розважальний політ «над південними водами, звідки відкривається захоплюючий дух вид на затоку Маріна-Бей». Попри досить високу ціну, вона на порядок нижче аналогічного польоту на вертольоті. 45-хвилинний мальовничий політ на вертольоті над Сінгапуром для чотирьох осіб, наприклад, обійдеться вам в $ 2600.

Щоб ця «німецька мрія» втілилася в реальність в Сінгапурі, повітряне таксі повинно пройти сертифікацію Європейським агентством авіаційної безпеки і Сінгапурським управлінням авіації. Компанія планує закінчити всі процедури до 2023 року і відкрити перші рейси на своїх аеротаксі для туристів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button