Технології

Подіум з голограм для модного показу Ralph Lauren

Для презентації Ralph Lauren Polo на Тижні моди в Нью-Йорку модний бренд вирішив замінити традиційний подіум чимось більшим. 8 вересня при співпраці з компанією MPC було показано дане 4D-уявлення, що стало можливим завдяки спеціальній системі проектування на водні екрани. Подіум висотою в 60 (18м) і довжиною в 150 (46м) футів переносив глядача в різні реальні і уявні місця.

foto_cikavosti_15.09.2014-06_resized

Презентація, що поєднує в собі комп’ютерну графіку і живий виступ, була схожа на фільм, який показували на екрані. Шоу складалося з 12 проекцованих сцен, дюжини різних образів і фонових постановок. Глядачі навіть могли бачити величезну проекцію самого Ральфа Лорена.

Читайте також: У США замість політиків перед публікою виступатимуть їх голограми

Згідно з інформацією з офіційного сайту MPC, серія анімацій була розроблена спеціально для заходу, причому ефект глибини допомогли створити водні струмені. Вийшов ефект 3D без використання спеціальних окулярів. Показ виглядав так, ніби гігантські супермоделі йшли крізь натовпи людей в Центральному парку.

“Мені дійсно хотілося зробити щось значуще до дня відкриття нового бренду жіночих сорочок-поло. Я вважав, що дія має розгортатися в місті, це актуально. І тоді мені в голову прийшла ідея з Центральним парком, одним з моїх улюблених місць. Так вийшло з’єднати дух колекції з новітніми модними тенденціями та технологіями “, – зазначив дизайнер.

foto_cikavosti_15.09.2014-06-01_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button