Головна / Технології / Volokopter побудує гігантський безпілотник для обробки полів

Volokopter побудує гігантський безпілотник для обробки полів

Компанія Volocopter підписала угоду з виробником сільськогосподарської техніки John Deere на розробку гігантського квадрокоптера, який буде обприскувати сільськогосподарські культури з повітря. Про це пише New Atlas з посиланням на повідомлення компанії.

Основний продукт компанії — це безпілотник 2X, мультикоптер, розрахований на перевезення двох людей вагою не більше 160 кг Дальність польоту складе 35 км при максимальній швидкості в 110 км/год. При цьому мультикоптер може здійснювати зліт, політ і посадку в повністю автоматичному режимі.

Тепер компанія приступила до розробки і виробництва Volodrone — повністю електричного безпілотника, який приводять в рух 18 роторами, встановлених на круговій рамі.

Апарат зможе підняти в повітря вантажі вагою до 200 кг — зокрема, безпілотник буде перевозити раму з кількома контейнерами з гербіцидами. На раму буде встановлено розприскувач, який управляється за допомогою алгоритму — це дозволить налаштовувати кількість рідини, що розсіюється в залежності від завдань.

У повітрі безпілотник зможе проводити до 30 хвилин. Дата початку його випробувань не розкривається.

Натхнення: hightech.fm