Авто

Історія виникнення автомобільного бренду Mercury

На початку 30-х років США пережили кризу – так звану Велику Депресію. Це були важкі часи для країни, під час яких впало виробництво і різко зросло безробіття. Але все колись закінчується. Америка перебудувалася і в кінці 30-х років потужно виходила з кризи. Швидко ожив бізнес, і серед населення почав зростати прошарок середнього класу. Це були успішні бізнесмени, які й рухали країну вперед. Вони надзвичайно багато працювали, але знали собі ціну, і вже, наприклад, відмовлялися від відносно дешевих автомобілів Форд. Але й витрачати зайві кошти і купувати шикарні лімузини Lincoln, які були у Форда, ці прагматики поки що не збирались, адже розвиток бізнесу не дозволяв тринькати гроші.

foto_cikavosti_11.09.2014-08_resized

Так з’явився підвищений попит на автомобілі середнього класу. В цій ніші в США пропонувались Buick (серій Century і Special), Oldsmobile, Pontiac і найдешевші моделі Cadillac. Форд, який не збирався пасти задніх і просто спостерігати за успіхом інших, втрутився і у цю частину ринку.

Син геніального автовиробника Генрі Форда Едсел Форд в 1938 році запропонував корпорації батька започаткувати нову торгову марку, і саме для середнього класу. Так на дорогах США з’явилися автомобілі Mercury та народився новий успіх Форда.

Слово Mercury одночасно означало таємничу планету Меркурій і є іменем бога торгівлі Меркурія. А ще англійською воно означає “ртуть” – єдиний серед металів дуже рухливий, “швидкий” метал, який легко пристосовується до будь-якої форми, куди його не налий.

foto_cikavosti_11.09.2014-08-01_resized

Першу модель Mercury Eight розробили на базі Ford з кузовом “кабріолет”. Вона отримала 8-циліндровий двигун і шикарно оздоблений салон. Надійність, потужність та якість вмить зробили модель престижною. Причому настільки, що її використовував сам Президент США Гаррі Трумен.

Але Друга Світова Війна змусила корпорацію Форда повністю перебудуватися для військових потреб. Одразу після війни Merсury об’єднали з Linkoln. А наступна новинка моделі з’вилася тільки в 1949 році. Успіх її був шалений – було продано понад 140 тис. штук. Після цього майже кожна наступна модель мала дуже позитивні відгуки Mercury завдяки технічним новинкам – вакуумному підсилювачу гальм, автоматичним коробкам перемикання передач, гідропідсилювачам керма тощо. Але макисмального комерційного успіху Mercury досяг після появи знаменитої та шалено популярного навіть тепер спортивного купе Ford Mustang, на базі якого в 1967 році була розроблена і випущена у продаж дуже важлива для торгової марки і дуже довгоживуча модель Mercury Cougar, яка випускалась аж до 2001 року…

foto_cikavosti_11.09.2014-08-02_resized

Сайт vseta4ki.com детально проінформує вас про все життя американської торгової марки автомобілів Mercury та інших автомобілів зі всього світу. Цей сайт – соціальна мережа любителів авто і мотоциклів, де можна зареєструвати свого улюбленця, вести “бортовий журнал” і ділитися зі всіма фотографіями, порадами по ремонту та реставрації, читати форум та блог, приймати участь в конкурсах та вигравати цінні призи.

foto_cikavosti_11.09.2014-08-04_resized

foto_cikavosti_11.09.2014-08-05


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button