Земля

ВООЗ: Спалах нового коронавіруса має потенціал пандемії

Спалах захворювання, викликаного новим коронавірусом COVID-2019, має потенціал пандемії. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус, виступаючи в понеділок на брифінгу в Женеві.

За його словами, зараз використання терміна “пандемія” не відповідає фактам, мова йде про епідемію в різних частинах світу. ВООЗ поки не спостерігає нестримного глобального поширення нового коронавіруса і не бачить великої кількості тяжких випадків або смертей. Однак зростання числа нових випадків захворювання викликає занепокоєння. Цей спалах “має потенціал пандемії”.

Гебрейесус закликав почати підготовку до пандемії, при цьому кожна країна повинна сама оцінювати ризик. У ВООЗ також висловили стурбованість різким зростанням числа хворих в Італії, Ірані та Південної Кореї. У вівторок група експертів організації прибуде в Іран, щоб допомогти в боротьбі з COVID-2019.

Нагадаємо, спалах захворювання, викликаного новим коронавірусом був зафіксований в кінці минулого року в 12-мільйонному Ухані (провінція Хубей). Інфекція поширилася по Китаю і за його межі. Випадки зараження виявлені у 29 країнах.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button