Земля

Загадкова хвороба в Нігерії

Раптовий спалах загадкової хвороби поширилася в школі-інтернаті для дівчаток в Нігерії. Загинула одна учениця і близько 30 її однокласників захворіли.

Загадкова хвороба в Нігерії
Зображення Arek Socha з сайту Pixabay

Як повідомляє видання Futurism, понад 30 учениць Державного жіночого коледжу в Сокото були госпіталізовані з невідомим захворюванням. Спочатку представники охорони здоров’я думали, що дівчатка захворіли менінгітом, але пізніше версія була виключена. В цей час триває розслідування, а його подробиці поки не розголошуються.

Госпіталізовані учениці вже виписані з лікарні. На жаль, одній з них не встигли надати належну допомогу, і вона загинула, не доїхавши до клініки.

Місцевий уряд збирається залишити в школі дев’ять медичних працівників, які будуть стежити за обстановкою і, в разі виникненнях нових спалахів, нададуть невідкладну допомогу.

Як повідомляє New York Post, минулого тижня в восьми містах Нігерії близько 200 осіб було госпіталізовано через вживання прострочених фруктових напоїв. Троє людей загинули.

Офіційні особи не повідомляють, чи існує зв’язок між цими двома подіями.

В кінці минулого року понад п’ятсот рибалок в Сенегалі заразилися невідомим шкірним захворюванням. У хворих спостерігалися «ураження обличчя, кінцівках, а у деяких – на геніталіях». Крім цього, пацієнти страждали від головних болів і підвищеної температури.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button